farben napisał(a):

Kur**** nóż się w kieszenie otwiera. Pani Niedziałkowska posiadająca mózg wielkości Tic Taca pier*** że dokończenie prac przed 30.09 jest nie możliwe...a kiedy stadion miał być gotowy do k**** nędzy? PÓŁTORA ROKU TEMU!! Teraz, gdy pojawia się taka szansa, na którą czekaliśmy kilkanaście lat okazuje się, że i tak ch*** z tego bo w Urzędzie pracują prymitywy,mamy paną dyrektor ZIKIT która powinna co najwyżej czyścić kible w Krakowie, a nam kibicom przyjdzie prawdopodobnie oglądać mecz LM po za Krakowem. Klub straci pieniądze, kibice nie będą mieli swojego swięta, miasto będzie miało praktycznie zerową promocję...Pani Niedziałkowska - pani spier**** praktycznie każdą inwestycję w tym mieście, wszędzie są opóźnienia... Wyp*** z tego stanowiska i oddaj je komuś kto jest młodszy i mądrzejszy!! W Krakowie jest wieeeeelu takich ludzi