Pan Jotka napisał(a):

|
Polskie bydło zjedzie trawę smaochodami i będzie pustynia na asfalcie. Kto nie wierzy ten niech pogrzebie wnecie co ludzie robią podczas festiwali .Gdyby mogli to na drzewie by stanęli.
|
Ale przecież to jest dla samochodów, więc jak mają to niby zjechać? Poza tym to nie jest chyba normalna trawa. A powiedzenie 'polskie bydło' mnie śmieszy. Polacy mają jakieś kompleksy na swoim punkcie. Zobacz co się dzieje w 'cywilizowanej' Europie, w Londynie
