Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 10.08.2011, 10:16
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Polskie bydło zjedzie trawę smaochodami i będzie pustynia na asfalcie. Kto nie wierzy ten niech pogrzebie wnecie co ludzie robią podczas festiwali .Gdyby mogli to na drzewie by stanęli.
Ale przecież to jest dla samochodów, więc jak mają to niby zjechać? Poza tym to nie jest chyba normalna trawa. A powiedzenie 'polskie bydło' mnie śmieszy. Polacy mają jakieś kompleksy na swoim punkcie. Zobacz co się dzieje w 'cywilizowanej' Europie, w Londynie
Odpowiedz cytując