a jak ma być? Kupują ludzie, może nie idzie to jakoś super hiper ale kupują. Czy będzie komplet, zobaczymy. Gdyby nie było ostatnio takich cyrków z oddawaniem stadionu i KK to nie miał bym wątpliwości a tak zobaczy sie w niedziele

Osobiście myśle, że bedzie ok 30 tys. ludzie nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem i w sumie informacje też nie są odpowiednio nagłośnione, że na pierwsze dwa mecze można wejść bez KK, na którą czekanie wielu ludzi "odstraszyło"/zniechęciło...