Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2424
Stary 10.08.2011, 10:08
a jak ma być? Kupują ludzie, może nie idzie to jakoś super hiper ale kupują. Czy będzie komplet, zobaczymy. Gdyby nie było ostatnio takich cyrków z oddawaniem stadionu i KK to nie miał bym wątpliwości a tak zobaczy sie w niedziele Osobiście myśle, że bedzie ok 30 tys. ludzie nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem i w sumie informacje też nie są odpowiednio nagłośnione, że na pierwsze dwa mecze można wejść bez KK, na którą czekanie wielu ludzi "odstraszyło"/zniechęciło...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 10.08.2011 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując