Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6632
Stary 10.08.2011, 10:03
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
No i zaczyna się wybielanie Ojgena. Tak, gazety przekręciły kilka artykułów pod rząd, on nigdy nie powiedział, że nie chce grać dla Polski... Mógł to sprostować wtedy, widocznie mu nie zależało.
Co w tym dziwnego, że Polak (podobno) mówi po polsku? To, że ktoś się wychował za granicą nie zwalnia go z tego obowiązku, jeżeli ma polskich rodziców. Tylko ich głupota sprawia, że ich dziecko nie może dogadać się z własną babcią.
Plus dla niego - Boże drogi...
Myślą, że najwięcej fermentu zrobiło "weszło"..
Nie jestem za grą w reprezentacji takich ludzi jak Olisadebe, Roger, Arboleda, ale Obraniak, Polański, Boenisch, Melikson jak najbardziej tak.
Jeśli ktoś urodził się w Polsce, lub ma polskie korzenie to czemu nie?
Odpowiedz cytując