Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5822
Stary 10.08.2011, 10:02
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
INFO OD KOLEGI KTÓRY WŁASNIE DZWONIŁ Z POD STADIONU BO CZEKA NA BILECIK CYTUJE " KOLEJKA ZE JA P....OLE !!! DO SAMEJ ULICY REYMONTA" cos mi sie wydaje ze bilecików juz w poniedzialek nie bedzie.
Potwierdzam, też dostałęm takie informacje, że kolejka dłuuuugaaa. To się ludzie rzucili na APOEL
Odpowiedz cytując