Henio1 napisał(a):

|
INFO OD KOLEGI KTÓRY WŁASNIE DZWONIŁ Z POD STADIONU BO CZEKA NA BILECIK CYTUJE " KOLEJKA ZE JA P....OLE !!! DO SAMEJ ULICY REYMONTA" cos mi sie wydaje ze bilecików juz w poniedzialek nie bedzie.
|
Potwierdzam, też dostałęm takie informacje, że kolejka dłuuuugaaa. To się ludzie rzucili na APOEL
