|
No właśnie trochę dziwne info, bo od dawna wiadomo, że prawa posiada ITI(dla telewizji kodowanej) i Polsat (dla otwartej+mecze polskich klubów od IV rundy el.).
I była mowa, że w przypadku awansu mecze będą mogły pokazywać obie telewizje, a tu ktoś pie***li głupoty.No, ale to w końcu GW...
|