Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw
Offline
#
4244
10.08.2011, 09:50
Romuald
napisał(a):
Wszystkie mecze grupowe Wisły w N a środowe mecze w Polsacie otwartym.
Wtorkowe mecze Wisły też będą na Polsacie.
misieq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misieq
Znajdź inne posty napisane przez misieq