frg napisał(a):

|
Na stronie nie ma błędu. 10 sierpnia rusza sprzedaż biletów na miejsca gdzie nikt nie kupił karnetu ale równocześnie Ci, którzy mają karnet mogą wykupić miejsce "swoje", mają tam rezerwacje. Chodzi o to, żeby zwiększyć ilość dni w których można kupować bilety.
|
Według mnie nie powinno być żadnych głupich ograniczeń tylko od początku powinna być możliwość zakupu przez każdego.