PiotrG napisał(a):

|
Tu nie chodzi o catering dla kibiców, a o catering dla ludzi z UEFY, prasy, komentatorów, mediów. A zapewniam, że dla VIPów to trzeba menu jak z dobrej restauracji przygotować.
|
to będą zapieprzać wzdłuż boiska z jedzonkiem dla VIPów

prosto z cieplutkiej trybuny E ;]