|
Trochę to nie jasne. Prawa do pokazywania całej LM ma stacja nSport, a Polsat do transmitowania tylko spotkań polskich ekip w europejskich pucharach? W przypadku awansu Wisły do fazy grupowej Ligi Mistrzów, kto pokaże jej spotkania n, czy Polsat? A może obie stacje?
|