Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4241
Stary 10.08.2011, 09:36
Trochę to nie jasne. Prawa do pokazywania całej LM ma stacja nSport, a Polsat do transmitowania tylko spotkań polskich ekip w europejskich pucharach? W przypadku awansu Wisły do fazy grupowej Ligi Mistrzów, kto pokaże jej spotkania n, czy Polsat? A może obie stacje?
Odpowiedz cytując