Kibicować można zgodowiczom, a jak gra jakiś inny klub np Legia, czy jakieś Zagłębie to im nie kibicuje ale tez nie życze im odrazu odpadnięcia/klęski. Jak grają i dają rade to niech sobie są w tych pucharach przynajmniej wstydu nie będzie, ale nigdy sie nie jaram ich meczami i nie robie ochów i achów. Jak awansują to dobrze jak odpadną to nie rozpaczam z tego powodu
