Wyświetl pojedynczy post
@lek
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Za góraami, za lasami...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 10.08.2011, 09:29
Zupełnie bez sensu w sondzie użyte słowo 'kibicować'. Nie kibicuje, ale życzę awansu pozostałym.
No zgroza.
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =>WEJDŹ!<=

Odpowiedz cytując