Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4240
Stary 10.08.2011, 09:23
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ale oni dyskutuja na temat fazy grupowej...
Nie, były zapowiedzi spotkan wszystkich polskich druzyn w ostatniej fazie eliminacji LM i LE i wtedy mowili o transmisji - tam nic nie było o fazie grupowej
Odpowiedz cytując