felipe napisał(a):

Żeby to nie było na tej samej zasadzie jak z tym legendarnym meczem z Borussią w ramach rozliczenia... 
Także bez hurra optymizmu, nic z tym Błaszczem pewnego.
|
Z Uche mimo wszystko też, nie wiadomo jak ma się do tego fakt, że przedłużał kontrakt.