Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6628
Stary 10.08.2011, 09:11
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
To bylo pewne, ze tak powie no bo jak inaczej sie z tego wykrecic ?
Tak czy siak ten caly Ojgen mowi najlepiej po polsku, ze wszystkich naszych dotychczasowych wynalazkow i za to plus dla niego.
No i to też świadczy o tym, że Polski tak do końca w dupie nie miał. Co jednak nie wybiela go w pełni z jego poprzednich wypowiedzi. Z drugiej strony tak jak pisałem, ten wywiad, że Polskę ma gdzieś był bodajże w Bildzie albo Kickerze, a obie te gazety to tabloidy, które często przekręcają, albo podkolorowują wypowiedzi swoich rozmówców - a te słowa w polskich mediach to był po prostu wielki przedruk z tego wywiadu.

Obie te gazety są również raczej antypolskie i ja byłbym skłonny uwierzyć, że to do końca nie były słowa Polańskiego, ale też czy było tak, czy inaczej to nie dowiemy się nigdy.
Odpowiedz cytując