Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6627
Stary 10.08.2011, 08:59
Smuda po rozmowie z Meliksonem... niedługo repra będzie tak samo polska jak i Wisła

http://euro2012.onet.pl/reprezentacj...4,artykul.html
Odpowiedz cytując