Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2264
Stary 10.08.2011, 08:59
River napisał(a):Wyświetl post
A co Rosjanie maja tu do gadania? Mecz jest w Polsce i to polska telewizja decyduje o godzinie.

Gdy np. Rubin Kazan gral w LM to wyjazdowe mecze gral normalnie o 20:45 a w Kazaniu byla wtedy 23:45 (3 godziny roznicy).

Sygnal bedzie produkowac polska tv wiec to ona ustala godzine meczu, Rosjanom co najwyzej moze pojsc na reke ale nie musi.
Nie musi, ale jak chce sprzedać sygnał do ruskiej TV po dobrej cenie - to weźmie pod uwagę o jakiej godzinie będzie ten mecz nadawany w ruskiej TV. Prawa telewizyjne to interes - jak ruscy zapłacą kilkadziesiąt tysięcy euro - to polsat ma spłacone koszty produkcji sygnału - czyli dobry interes Polsatu i jak najbardziej wytłumaczalny.
Dlatego też się dziwię, że mogą co poniektórzy się "dziwić" tej 18:00 ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując