Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
Od: 11.2002
Offline
#
50946
10.08.2011, 08:54
Tak to ocenialiśmy na czerwiec 2009:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21180
zmięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zmięty
Znajdź inne posty napisane przez zmięty