cronos20 napisał(a):

|
nie! na starym Samsung kwadratowy nie obejrzysz HD
|
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Do oglądania kanałów w HD potrzebny jest dekoder HD, telewizor może być zwykły kineskopowy. Dekodery HD posiadają również wyjścia analogowe (scart - zwane też euro) które można podłączyć do prawie każdego telewizora. Co prawda jakość będzie na poziomie zwykłego Nsport czyli PAL (no może trochę lepsza), ale nie ma technicznych przeszkód do oglądania kanałów nadawanych w HD na kineskopach