Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4237
Stary 10.08.2011, 08:49
W ostatnim Cafe Futbol na koncu w zapowiedziach mowili, ze mecz Wisly w polsacie otwartym, polsacie sport i polsacie futbol wiec niekoniecznie tylko na Nsport bedzie leciał.
Odpowiedz cytując