Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4231
Stary 10.08.2011, 07:40
Generalnie nie znam go za bardzo, mój dekoder nie jest dekoderem HD, mam na nim zwykły nSport. Na razie HD mi niepotrzebne, nie mam odpowiedniego sprzętu do odbioru.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując