Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
4231
10.08.2011, 07:40
Generalnie nie znam go za bardzo, mój
dekoder nie jest dekoderem HD
, mam na nim zwykły nSport. Na razie HD mi niepotrzebne, nie mam odpowiedniego sprzętu do odbioru.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:27.
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304