Pan Jotka napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_na_apoel/ I wybrane cytaty:
"Dodatkowo dla tych, którzy wykupili karnet do dnia 5 sierpnia założona zostanie rezerwacja miejsca, która będzie obowiązywać do dnia 10 sierpnia włącznie".
Następnie:
6-10 sierpnia – rezerwacja miejsca dla każdego, kto wykupił Karnet Jesień 2011 do 5 sierpnia do godziny 20:00
10 sierpnia – start wolnej sprzedaży biletów
Zgodnie z Kodeksem Cywilnym:
Art. 111
§ 1. Termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia.
Gdzie koledzy wy widzicie w podanej informacji to co mowicie?ze niby 10 kupie bilet, ale na inne miejsce,co? Prosze wskazac odpowiedni fragment tekstu!!! Nie ma go wiec nie wskazecie. Wynikaloby zatem z waszej interpretacji , ze od pierwszego dnia sprzedazy KAZDY moze sobie kupic bilet, ale nie na miejsce objete rezerwacja. Zatem dlaczego nie rzucili sie wszyscy na bilety? Bo z lektury informacji na oficjalnej wynika ze od 6-10 kupowac moga karnetowcy.
Ktos zle zredagowal i tyle.
PS. B
|
Niestety kolego NIE masz racji i nie wiem dlaczego takie zamieszanie jak taki system sprzedaży był juz na wcześniejsze mecze pucharowe.
Sprzedaż miejsc karnetowych i "wolnych" zazębiała sie. Oznacza to, tyle:
6-10 (włącznie) - kto ma karnet kupuje bilet na "swoje" miejsce
10 - wolna sprzedaż miejsc na które nikt nie kupił karnetu
10-17 - wszystkie nie sprzedane miejsca ida do puli"wolne"
tak juz było robione i nawet było info, że np. nie ma biletów na C i trzeba czekac az zwolnia sie miejsca nie sprzedane z karnetów.
To nie takie trudne do zrozumienia.