Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4228
Stary 10.08.2011, 07:32
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Tak, jest bez umowy i abonamentu. Musisz mieć dekoder obsługujący karty Conax. Karta Conax wygląda jak karta SIM do telefonu komórkowego (generalnie kwadratowy plastik, jak zwykła karta, ale w środku jest do wyłamania karta SIM). Ja mam dekoder Opticum, w którym kart się nie wyłamuje - ładujesz cały plastik w szczelinę dekodera. Swego czasu za dekoder z kartą zapłaciłem 149zł, nie wiem jak wygląda to teraz.
http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte

Wynika z tego że najtańszy dekoder hd to 269zł.

Co to jest moduł nCam? Czy to też trzeba wykupywać?
Odpowiedz cytując