maxx304 napisał(a):

|
Tak, jest bez umowy i abonamentu. Musisz mieć dekoder obsługujący karty Conax. Karta Conax wygląda jak karta SIM do telefonu komórkowego (generalnie kwadratowy plastik, jak zwykła karta, ale w środku jest do wyłamania karta SIM). Ja mam dekoder Opticum, w którym kart się nie wyłamuje - ładujesz cały plastik w szczelinę dekodera. Swego czasu za dekoder z kartą zapłaciłem 149zł, nie wiem jak wygląda to teraz.
|
http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte
Wynika z tego że najtańszy dekoder hd to 269zł.
Co to jest moduł nCam? Czy to też trzeba wykupywać?