Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
4226
10.08.2011, 07:28
Witam , a orientujecie sie czy jest szansa ze bedzie mecz w tvn otwartym czy tvn turbo ?
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584