AZS_Lublin napisał(a):

Podzielam powyższe pytanie
Osobiście nie posiadam "enki" i obawiam się problemu :( Liczę jednak na PolsatSport.
Sorry za offtop, ale troche wyprzedziła mnie nowa technologia.. pytanko, czy na starym telewizorze tj.
Samsung kwadratowy ( nie LCD) jest opcja oglądać HD?
|
Prawa do transmitowania meczów decydującej o awansie fazy rozgrywek, należą już w całości do UEFA, stąd m.in. przed rozpoczęciem spotkań - grany będzie hymn Ligi Mistrzów. Licencję na jej pokazywanie w Polsce ma stacja należąca do platformy ITI.
Czyli wynika z tego że mecz legalnie będzie mozna obejrzeć jedynie na platformie n.
Na samsungu kwadratowym

w HD nie obejrzysz.
cronos20 napisał(a):

|
Wystarczy kupić TNK - Telewizja Na Kartę za 20 zł/mc i na Samsung kwadratowy obejrzysz!
|
Ja z koleji mam pytanko odnoścnie TNK. Z tego co wiem to jest bez umowy i bez abonamentu. Wystarczy że kupie w sierpniu karte za 20 zł i będe mógł obejrzeć mecz? Co z dekoderem?