Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4222
Stary 10.08.2011, 06:57
Cytat:
Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę eliminacji, która zadecyduje o grupowych uczestnikach tych elitarnych rozgrywek. nSport przygotował m.in. transmisję meczów z udziałem krakowskiej Wisły. Liga Mistrzów powraca na antenę kanału nSport po ponad dwumiesięcznej przerwie. Widzowie platformy n zobaczą decydujące spotkania ostatniej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. nSport pokaże w całości walkę dwudziestu klubów o ostatnie dziesięć miejsc w tych elitarnych rozgrywkach.

Wisła Kraków - APOEL Nikozja oraz Arsenal Londyn - Udinese Calcio, te dwa spotkania ostatniej fazy eliminacji pokazane zostaną w najwyższej jakości obrazu High Definition i z cyfrowym dźwiękiem w formacie DD 5.1.

Rewanżowe spotkania nSport pokaże we wtorek (23 sierpnia) i środę (24 sierpnia). Dzień po wyłonieniu dziesiątki klubów, które uzupełnią stawkę dwudziestu dwóch już znanych uczestników Ligi Mistrzów, odbędzie się losowanie grup (25 sierpnia). To wydarzenie także zobaczą widzowie kanału nSport.
Rozumie że nsport będzie jedynym miejscem gdzie będie można oglądnąć mecze Wisły a Apoel-em?
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując