Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5813
Stary 10.08.2011, 06:22
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam, dzwoniłem i dokładnie tak jest.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_na_apoel/ I wybrane cytaty:

"Dodatkowo dla tych, którzy wykupili karnet do dnia 5 sierpnia założona zostanie rezerwacja miejsca, która będzie obowiązywać do dnia 10 sierpnia włącznie".
Następnie:
6-10 sierpnia – rezerwacja miejsca dla każdego, kto wykupił Karnet Jesień 2011 do 5 sierpnia do godziny 20:00
10 sierpnia – start wolnej sprzedaży biletów

Zgodnie z Kodeksem Cywilnym:
Art. 111
§ 1. Termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia.

Gdzie koledzy wy widzicie w podanej informacji to co mowicie?ze niby 10 kupie bilet, ale na inne miejsce,co? Prosze wskazac odpowiedni fragment tekstu!!! Nie ma go wiec nie wskazecie. Wynikaloby zatem z waszej interpretacji , ze od pierwszego dnia sprzedazy KAZDY moze sobie kupic bilet, ale nie na miejsce objete rezerwacja. Zatem dlaczego nie rzucili sie wszyscy na bilety? Bo z lektury informacji na oficjalnej wynika ze od 6-10 kupowac moga karnetowcy.

Ktos zle zredagowal i tyle.

PS. B
Odpowiedz cytując