AYALA napisał(a):

|
kto wie czy to nie początek końca unii europejskiej.
|
A to ufo co zobaczyłeś zeszłego dnia to Cie podnieciło czy przeraziło

?
AYALA - dla mnie jesteś mistrzem.Te Twoje kilka tyś wklejek(bo to żadna dyskusja) to jest coś niesamowitego

Nie komentuje z zasady ale gdybym miał jakiś fejsbók to kliknąl bym - lubię to
A co do tej zadymy w Londynie - ja tylko mogę się cieszyć że przed turystyczną bytnością w tym mieście x 2 - to nie drążyłem tematu i nie zdawałem sobie sprawy że tam to taki NJ tyle że kilkanaście lat wstecz, tyle że oprócz broni palnej - noże
Generalnie nie wiedziałem że to taki Kraków w powiększeniu

gdzie takiego syfu jak tam to często ciężko uświadczyć u nas
Ale co do tej zadymy i końca UE.Po prostu kolorowi wykorzystali pretekst i nieudolność policji i sobie poszaleli .Tak to ta sama angielska policja która odnosiła taki sukces z 'kibolami'.Tu się postarali , tam o czymś zapomnieli
Generalnie współczuje londyńczykom że kolorowa swołocz plądruje im miasto a 'rdzenni' liczą straty, gdzie białasy będące w mniejszości też nie próżnują...patrząc po zdjęciach to sojusz jest
