Blaszczu16 napisał(a):

|
Cudeńko. Najpiękniejszy stadion w Polsce.
|
Stadion w Gdańsku jest piękny. Jednak, gdyby ściągnąć z niego "obudowę" to śmiem twierdzić, że gołe jego trybuny nie dorastałyby pięknem do naszych wiślackich
Oczywiście, o gustach się chyba nie rozmawia. Jeśliby o nich rozmawiać, to ja osobiście wolę "kwadraty" od opon i styl angielski.