Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 10.08.2011, 01:23
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Cudeńko. Najpiękniejszy stadion w Polsce.
Stadion w Gdańsku jest piękny. Jednak, gdyby ściągnąć z niego "obudowę" to śmiem twierdzić, że gołe jego trybuny nie dorastałyby pięknem do naszych wiślackich

Oczywiście, o gustach się chyba nie rozmawia. Jeśliby o nich rozmawiać, to ja osobiście wolę "kwadraty" od opon i styl angielski.
Odpowiedz cytując