|
A w zasadzie to oddymianie to jest warunek bezwzględny dopuszczenia trybuny do użytku , czy np. warunek aby odpowiednio prowadzić stoiska gastronomiczne ?
Nie dam sobie ręki obciąć , ale wydaj mi się że Lech rozgrywał swoje mecze w LE bez odpowiedniego systemu oddymiania.
|