Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19486
Stary 10.08.2011, 00:05
A w zasadzie to oddymianie to jest warunek bezwzględny dopuszczenia trybuny do użytku , czy np. warunek aby odpowiednio prowadzić stoiska gastronomiczne ?
Nie dam sobie ręki obciąć , ale wydaj mi się że Lech rozgrywał swoje mecze w LE bez odpowiedniego systemu oddymiania.
Odpowiedz cytując