Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.08.2011, 23:55
Ludzie jak Wy wyobrażacie sobie kibicowanie Amice w pucharach tylko dlatego ,że nabiją nam punkty do rankingu ? A nie dostrzegacie tego ,że taki "Lech" tylko czeka ,aż Wisła się wyjebie (zresztą dla nich to nawet nie Wisła tylko GTS). Dla mnie hipokryzją jest kibicowanie polskim zespołom (oczywiście nie mówię tu o zgodach) ,a potem śpiewanie "gdzie Twoje berlo?" , ew. "Bo w Poznaniu." itd.

Jestem wiślakiem więc utożsamiam się z Wisła nie z polskimi klubami.
Odpowiedz cytując