Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19484
Stary 09.08.2011, 23:49
Cytat:
O tym problemie informowaliśmy już wiele razy. Ustawienie kamery centralnej jest w tej chwili takie, że część trybuny po drugiej stronie boiska zasłania telebim, podwieszony pod dach. Nie ma zatem wyjścia. Trzeba przygotować nowe stanowisko, kilka stopni niżej, tak żeby kamera ta mogła objąć całą trybunę wschodnią.
Żeby tylko nie było tak jak na Highbury swego czasu, bo będzie się beznadziejnie oglądać mecze :/
Odpowiedz cytując