CH. napisał(a):

Na dziś to Bytom dysponuje lepszą bandą niż MU czy Barca.
: )
Możliwości kibicowskie można pokazać Fenerbahce, PAO, Partizanowi czy Hajdukowi Split.
P
|
A to zwracam honor.
CH. napisał(a):

Punkt 1 - to jest właśnie podejście kibicowskie i sportowe. Wisła ma być najlepsza w tym i w tym.
|
CH, punkt 2. dotyczy kibiców, którzy są za innymi polskimi ekipami w Europie, bo ich dobre występy podniosą sportową jakość Wisły i ligi.
I nie obłuda, tylko chłodna kalkulacja

Amika niech ogrywa się w Europie i podnosi poziom polskiej ligi a my ją pykniemy w lidze, a i w Europie sie ładnie pokażemy.
W PL tylko Wisła. W Europie polskie ekipy także.