Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.08.2011, 22:45
CH. napisał(a):Wyświetl post
Na dziś to Bytom dysponuje lepszą bandą niż MU czy Barca.

: )

Możliwości kibicowskie można pokazać Fenerbahce, PAO, Partizanowi czy Hajdukowi Split.


P

A to zwracam honor.


CH. napisał(a):Wyświetl post


Punkt 1 - to jest właśnie podejście kibicowskie i sportowe. Wisła ma być najlepsza w tym i w tym.
CH, punkt 2. dotyczy kibiców, którzy są za innymi polskimi ekipami w Europie, bo ich dobre występy podniosą sportową jakość Wisły i ligi.

I nie obłuda, tylko chłodna kalkulacja Amika niech ogrywa się w Europie i podnosi poziom polskiej ligi a my ją pykniemy w lidze, a i w Europie sie ładnie pokażemy.
W PL tylko Wisła. W Europie polskie ekipy także.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 09.08.2011 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując