Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 09.08.2011, 22:38
Tylko żeby nie było, że zaraz wszyscy zaczną wyjeżdżać (żartowałem )


Wisła - Zagłębie 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Sobolewski, Nunez, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov
Bramki: Biton, Iliev
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując