Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2263
Stary 09.08.2011, 22:19
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.
A co Rosjanie maja tu do gadania? Mecz jest w Polsce i to polska telewizja decyduje o godzinie.

Gdy np. Rubin Kazan gral w LM to wyjazdowe mecze gral normalnie o 20:45 a w Kazaniu byla wtedy 23:45 (3 godziny roznicy).

Sygnal bedzie produkowac polska tv wiec to ona ustala godzine meczu, Rosjanom co najwyzej moze pojsc na reke ale nie musi.
Odpowiedz cytując