Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.08.2011, 22:01
Raz ,drugi, trzeci i budzimy się z ręką w nocniku.
Nie zdarzy się nic jak osiągniemy sukces czy porażkę raz. Ale jeśli będziemy notoryczni przegrywać lub odnotowywać sukcesy to będziemy słabsi lub silniejsi.
Odpowiedz cytując