Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19480
Stary 09.08.2011, 22:00
A na tej zachodniej to wogole sie coś dzieje ?

PS. Mam nadzieję że dożyję czasów ( a mam 17 lat) że Wisła będzie tak znanym i bogatym klubem że sama wybuduje sobie stadion jak np. to zrobił Arsenal i będzie on dopieszczony w każdym calu....
Odpowiedz cytując