Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
23222
09.08.2011, 21:32
Prednet
napisał(a):
Szukam drukarki laserowej do małego biura (około 100str/msc). Na allegro znalazłem te modele:
http://allegro.pl/sieciowa-oki-b4350...751253778.html
http://allegro.pl/hp-2200dn-dupleks-...747645856.html
http://allegro.pl/drukarka-brother-h...751253706.html
,
ale nie potrafię wybrać. Może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie. Priorytetem jest cena (do 250zł), niskie koszty obsługi i bez awaryjność. A no i nie chcę Samsunga bo mam poprzednia drukarka była tej firmy i do jej pracy miałem wiele zastrzeżeń.
Mogę polecić Ci Hp-2200 sam używam i nie narzekam. Wystarcza na bardzo dużo drukowań, nie brudzi i co jest plusem drukuje z 2 stron sama do tego dość szybko
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago