Lech awansował do grupowej LE. Zarobił kasę, rozpropagował naszą ligę, ba w Manchasterze nawet nasz sposób kibicowania. Zainteresowanie ligą wzrosło, pojawiło się więcej sponsorów. Zdobyliśmy punkty do rankingu. Liga zyskała sponsora tytularnego. Wszystkim cieplej i milej.
Tymczasem KSZO Ostrowiec zgłasza wniosek o upadłość, Odra i Gorzów upadły.
W jaki więc sposób pomógło im:
Cytat:
|
wieksze zainteresowanie sponsorow polska liga,chetniej wydawane pieniadze na pilkarzy,infrastrukture,szkolenie mlodziezy co automatycznie z czasem przelozy sie na wieksze sukcesy rowniez Wisły jak i calej polskiej pilki - poziom ligi realnie idzie w gore, juz to wzaczyna byc widoczne
|
Gdybym był kibicem KSZO to rozumiem, że mógłbym się łudzić, że jak po śmiesznych Łotyszach, przeciętnych Bułgarach i średnich Cypryjczykach Wisła wejdzie do LM KSZO ożyje?