Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 09.08.2011, 20:49
Lech awansował do grupowej LE. Zarobił kasę, rozpropagował naszą ligę, ba w Manchasterze nawet nasz sposób kibicowania. Zainteresowanie ligą wzrosło, pojawiło się więcej sponsorów. Zdobyliśmy punkty do rankingu. Liga zyskała sponsora tytularnego. Wszystkim cieplej i milej.

Tymczasem KSZO Ostrowiec zgłasza wniosek o upadłość, Odra i Gorzów upadły.

W jaki więc sposób pomógło im:

Cytat:
wieksze zainteresowanie sponsorow polska liga,chetniej wydawane pieniadze na pilkarzy,infrastrukture,szkolenie mlodziezy co automatycznie z czasem przelozy sie na wieksze sukcesy rowniez Wisły jak i calej polskiej pilki - poziom ligi realnie idzie w gore, juz to wzaczyna byc widoczne
Gdybym był kibicem KSZO to rozumiem, że mógłbym się łudzić, że jak po śmiesznych Łotyszach, przeciętnych Bułgarach i średnich Cypryjczykach Wisła wejdzie do LM KSZO ożyje?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując