Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 09.08.2011, 20:37
Ja również wyjeżdżam na wywczasy , więc proszę o to samo co kolega powyżej. A oto moje typy na najbliższe trzy mecze :


Wisła Kraków - Zagłebie Lubin 3:1 (2:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Palijć - Wilk, Sobolewski, Melikson - Małecki, Biton, Iliev

Zmiany: Kirm, Nunez, Genkov

Bramki: Biton, Małecki, Kirm



Wisła Kraków - Apoel 1:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Nunez, Sobolewski, Melikson - Małecki, Genkov, Iliev

Zmiany: Wilk, Kirm, Biton
Bramka: Iliev



Korona - Wisła 1:2 (0:1)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Sobolewski, Melikson - Małecki, Biton, Kirm

Zmiany: Genkov, Garguła, Nunez

Bramki: Małecki, Melikson
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując