miodzio napisał(a):

|
To zielone to co? Parkingi ekologiczne czy też mieli może za dużo trawy na składzie (jak u nas asfaltu)?
|
Też o to pytałem na SC, na szczęście nie jest to zwykła trawa (nic by po niej nie zostało po paru deszczach i śniegu), tylko jakiś system Nidagravel:
