|
Nie chodziło mi o kibiców Legii czy tam Wronek, tylko o kibiców Wisły, gdy pojawił się wpis o awansie Legii na pewnej znanej stronie Wisły, w komentarzach prawie wszyscy się cieszyli.
A co do rozstawienia - gdyby na przestrzeni 5 lat Lech i Legia przegrały wszystkie swoje mecze jakie grały w europejskich pucharach, nie bylibyśmy rozstawieni i kto wie czy byśmy nie trafili na Kopenhage i szykowali się do 4 rundy o LE (broń boże nie uważam Kopenhagi za mocarstwo, jednak na forum panuje przekonanie, że to klub nie do przejścia)
Tak więc nie ma nic złego w kibicowaniu Polskim drużyną w europejskich pucharach, no chyba że chcecie być chorymi pseudo-lokalno-patriotami jak te bałwany z Legii co na meczu Polska-Litwa między sobą się biją
@UP
Mylisz się, wszystkie kluby w europejskich pucharach reprezentują T-Mobile Ekstraklase i kompromitując się kompromitują poziom naszej ligi, tak jak redaktorzyny grzmiał jaka to Ekstraklasa słaba , bo Jagiellonia która bez Grosickiego nie grała nic, odpadła za jakimiś Irysem dla którego sukces to 2 runda el. LE
A no i rzeczywiście twój argument o sukcesach w pucharach przekładających się na lige, całe szczęście , że jako przykład nie podałeś Lecha bo byś uciszył wszystkich tych niemądrych ludzi, co im do głowy przyszło kibicowanie polskim klubom.
Ostatnio edytowane przez rnandez : 09.08.2011 o godz. 20:06.
|