Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19479
Stary 09.08.2011, 19:59
Musiałem to wkleić

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...umowie_z_pepsi

Mam nadzieje że u nas takiej pomyłki jak na zdjęciu nr 2 nie zrobią jeśli będzie w końcu sponsor stadionu ;p
Odpowiedz cytując