Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
19479
09.08.2011, 19:59
Musiałem to wkleić
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...umowie_z_pepsi
Mam nadzieje że u nas takiej pomyłki jak na zdjęciu nr 2 nie zrobią jeśli będzie w końcu sponsor stadionu ;p
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88