Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
5802
09.08.2011, 19:50
To jak w końcu jest z tą wolna sprzedażą ? Napisane jest, że rozpoczyna się 10 sierpnia, ale wyżej znowu piszą, że do 10 włącznie są rezerwacje miejsc.
Si Deus nobiscum
,
quis contra nos
?
kieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kieu
Znajdź inne posty napisane przez kieu