Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19478
Stary 09.08.2011, 19:25
PvD napisał(a):Wyświetl post
nie siej fermentu!

---------

Niedziałkowska mówi co jej ślina na język przyniesie. Jak można powiedzieć, że może oddać do użytku cześciowo trybunę zachodnią (bez systemu oddymiania) na wzór wschodniej ale Wisła nie będzie mogła organizować imprezy masowej. To jakim cudem odbywają się teraz imprezy masowe w postaci ekstraklasy i eliminacji ligi mistrzów?
taki cudeem,że ta baba ma nie rozumie tego co mówi.teraz opowiada,ze dużo robią dla Wisly i więcej sie nei da.ja temu babsztylowi przypominam tylko,ze stadion miał byc gotowy ponad rok temu.więc robienei czegokolwiek by zdążyć do konca wrzesnia nie jest zadną łaską ze strony miasta.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując