qqq_b napisał(a):

|
Czyli nie gramy w LM na R22 ... :/ Szkoda.
|
nie siej fermentu!
---------
Niedziałkowska mówi co jej ślina na język przyniesie. Jak można powiedzieć, że może oddać do użytku cześciowo trybunę zachodnią (bez systemu oddymiania) na wzór wschodniej ale Wisła nie będzie mogła organizować imprezy masowej. To jakim cudem odbywają się teraz imprezy masowe w postaci ekstraklasy i eliminacji ligi mistrzów?
