|
sory ale ja np mieszkam na pograniczu woj lubelskiego i mazowieckiego a i tak kibicowalem i kibicuje Wiśle choć mam bliżej no do LEgii czy POlonii. nie możesz mowić że skoro ty mieszkasz koło Krakowa czy w Krakowie to
tylko TY możesz być kibicem Wisły. NO ale cóż takie jest Twoje zdanie ja i tak uwarzam się za kibica Wisły i nadal będę to robił choć pewnie mam częściej doczynienia z kibicami LEgii czy POloni.
|