szprotson napisał(a):

właczyłem w końcu ten "reset" Sokoła i Marysi i po 3 minutach pierwsza refleksja.
Czy Sokół przypadkiem w "dentyście" nie rymował
-jointów nie pale ale jestem za legalem ?
a tutaj przez 3 minuty już 2 baty skręcił.
wtf ?
|
Dokładnie. Też o tym pomyślałem. Na myśl przyszły mi też "Dwie kochanki".
Fani w komentarzach tłumaczą to sobie że w teledysku nie jest sobą a jedynie aktorem grającym kogośtam...