Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1112
Stary 09.08.2011, 16:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
właczyłem w końcu ten "reset" Sokoła i Marysi i po 3 minutach pierwsza refleksja.

Czy Sokół przypadkiem w "dentyście" nie rymował
-jointów nie pale ale jestem za legalem ?

a tutaj przez 3 minuty już 2 baty skręcił.
wtf ?
Dokładnie. Też o tym pomyślałem. Na myśl przyszły mi też "Dwie kochanki".

Fani w komentarzach tłumaczą to sobie że w teledysku nie jest sobą a jedynie aktorem grającym kogośtam...
Odpowiedz cytując