|
W meczu II Rundy Pucharu Polski Podokręgu Krakowskiego nasi Oldboje pokonali na wyjeździe Proszowiankę Proszowice 4-1. Po dwa gole strzelili Gołoś i Szymkowiak.
Wisła Oldboje: Artur Sarnat - Marcin Jałocha (46. Robert Włodarz), Cléber, Janusz Nawrocki, Marek Koźmiński - Kazimierz Moskal (80. Kazimierz Kmiecik), Mirosław Szymkowiak, Konrad Gołoś, Zdzisław Janik, Tomasz Kulawik (60. Krzysztof Bukalski) - Marcin Kuźba (30. Ryszard Czerwiec )
Jeszcze nie wiadomo z kim zagrają w III Rundzie.
Jak widać mimo tego ,że Proszowianka gra w okręgówce czyli dwa poziomy wyżej niż pierwszy rywal naszych Odboi to mecz był łatwiejszy.
|