Chcieli zrobić tak aby mecze nie nakładały się na siebie.I w sumie można ich za to pochwalić, bo można obejrzeć dwa mecze, niż wybierać jeden spośród dwóch.Wiadomo, że ktoś będzie pokrzywdzony, ale dla kibica z przed telewizora to dobra sytuacja.
A, że akurat Śląska dadzą później to chyba oczywiste dlaczego tak będzie.
mitmichael napisał(a):

|
Przeciez polsat nie ustala godziny meczow polskich druzyn w pucharach - nie powiedzieli mecz musi sie odbyc o 18:00 bo tak nam pasuje. Nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale godziny spotkan ustalane sa miedzy klubami.
|
Ustalane przez kluby po konsultacji z telewizją.Dopiero w fazie grupowej za takie coś zabiera się UEFA i wybiera czy 19:00 czy 21:00.
emj10 napisał(a):

|
Dziwię się, że godzina 18 może kogoś dziwić. W Moskwie jest wtedy godzina 20 i jeśli mielibyśmy grać o 20 czasu naszego to Rosjanie z pewnością by tego nie zaakceptowali.
|
Też racja.Między Warszawą i Moskwą są 2 godz. różnicy i nawet LM zwykle grana jest tam nie później niż 18:30.